Značka Alex

Nabízí rozsáhlou řadu výrobků pro čištění, údržbu a ochranu podlah a nábytku včetně těch nejchoulostivějších.

ALEX je značka s bohatými zkušenostmi v oblasti péče o veškeré typy podlah a nábytku.

Nabízí rozsáhlou řadu výrobků pro čištění, údržbu a ochranu podlah a nábytku včetně těch nejchoulostivějších. Značka ALEX vždy následuje současné trendy na trhu ,a proto neustále vyvíjí další vhodné prostředky pro péči o podlahové krytiny a nábytek, tak, aby vyhovovaly různým potřebám zákazníků (např. proti opotřebení, zvýšení lesku, časté použití atd.).

Style
Centred
Běžné čisticí prostředky obsahují syntetické látky s kyselým pH, což znamená, že poškozují zejména choulostivé povrchy.

Proč Alex?

Běžné čisticí prostředky obsahují syntetické látky s kyselým pH, což znamená, že poškozují zejména choulostivé povrchy.

Čištění a údržba materiálů ze dřeva a lamina vyžaduje speciální péči, protože jsou náchylnější k poškození. Výrobky používané k jejich čištění musí obsahovat látky, které respektují a chrání jejich přirozenou krásu.

ALEX je dokonalým řešením tohoto požadavku.

Díky exkluzivnímu a inovativnímu složení s přírodními složkami a vyvážené hodnotě pH nabízí ALEX ideální údržbu a ochranu dřevěných a laminovaných povrchů, jako jsou podlahy a nábytek.

Proč Alex miluje dřevo?

Díky exkluzivnímu a inovativnímu složení s přírodními složkami a vyvážené hodnotě pH nabízí ALEX ideální péči a ochranu dřevěných a laminátových povrchů, jako jsou podlahy a nábytek.

Výrobky značky ALEX jsou navrženy specificky tak, aby umožňovaly dosáhnout v domácnosti profesionálních výsledků. Kromě toho je jejich použití snadné a praktické.