O nás

O nás

ALEX, ideální spojenec pro péči a čištění všech typů povrchů

ALEX je expert na péči o povrchy, od těch nejcitlivějších jako dřevěné podlahy nebo nábytek, až po ty nejodolnější, jako jsou podlahy z dlažby. 

Značka ALEX vznikla v roce 1930 a od té doby se neustále rozvíjí, aby dokázala držet krok s rostoucími nároky na péči i o nejchoulostivější dřevěné podlahy. Díky svým zkušenostem a jedinečnému složení se stala dokonalým partnerem pro čištění a péči o všechny typy povrchů.

Proč ALEX?

Běžné čističe obsahují syntetické složky a mají kyselé pH, což znamená, že jejich používáním může dojít k odření a poškození povrchů. Avšak všechny povrchy potřebují při čištění i speciální péči, a to především nejcitlivější podlahy a nábytek ze dřeva nebo laminátu. Proto je vhodné používat produkty obsahující složky, které jsou k nim šetrné, chrání je a zajišťují, že si uchovají svou přirozenou krásu.

ALEX představuje v tomto směru ideální řešení.

Proč ALEX miluje váš domov?

Díky exkluzivnímu složení s přírodními složkami a vyváženým pH poskytuje ALEX každodenní péči a ochranu, jakou vaše podlahy a nábytek potřebují.

Produkty značky ALEX jsou vyvíjeny tak, aby v domácnostech poskytovaly profesionální výsledky a povrchy bylo možné snadno a pohodlně udržovat jako nové.