Podlahy

Vrásky nemá ráda žádná žena. Tak, jak se snažíme omezit viditelné příznaky stárnutí na našem obličeji, hledáme řešení i pro naše podlahy. Dřevěné podlahy mají tendenci vysychat.

Jak dřevo vysychá, objevují se škvíry a praskliny. Podlaha ztrácí postupem času lesk i barvu a opticky i fyzicky stárne.     

Style
Centred
Dřevěné podlahy jsou choulostivé a po určité době mají tendenci ztrácet svůj přirozený lesk.

Více lesku

Dřevěné podlahy jsou jemné a po určité době mají tendenci ztrácet svůj přirozený lesk. Abychom jim dodali lesk a zároveň je šetrně a účinně vyčistili, doporučujeme používat Alex 2 v 1 – čistič s leskem.  

Dřevěné podlahy, zejména ty, které jsou vystaveny slunečnímu světlu, postupně ztrácejí barvu a lesk.

Obnova barev

Dřevěné podlahy, zejména ty, které jsou vystaveny slunečnímu světlu, postupně ztrácejí barvu a lesk. Chceme-li zachovat jejich přirozenou barvu a lesk, musíme použít Alex Renovující  leštěnku na dřevo pro více intenzivní péči, nebo aplikovat Alex Bezbarvou leštěnku pro časté použití.

Chcete-li zachovat přirozený lesk dřeva, používejte vosk alespoň 3-4 krát do roka.

Udržení přírodního lesku

Chcete-li zachovat přirozený lesk dřeva, kromě použití vosku alespoň 3-4 krát do roka, je doporučeno jej pravidelně udržovat s použitím produktu, který poskytuje přirozený lesk a zároveň čistí Alex 2 v 1 čistič s leskem.

Pro udržení čistých a pěstěných podlah je nutné používat mýdlové čisticí prostředky.

Čištění a výživa

Chcete-li zachovat podlahy čisté a jako nové, je nutné použít mýdlové čisticí prostředky, jako je Alex Mýdlový čistič, který podlahu nejen účinně a šetrně vyčistí, ale zároveň jí dodá potřebnou výživu.

Je důležité čistit podlahy a pečovat o ně, ale také je chránit, zvlášt ty choulostivé, které vyžadují zvláštní péči.

Čištění a ochrana

Je důležité podlahy nejen čistit a pečovat o ně, ale také je chránit, obzvlášť ty choulostivé, které vyžadují zvláštní péči. S produktem  Alex Extra Protection je to možné, protože nabízí navíc ochranu díky svému exkluzivnímu složení s lanolinem. Dřevo vyživuje, vytváří na podlaze voděodolný efekt a chrání ho před vznikem skvrn.

Žádná žena nechce mít vrásky. Snaží se omezit viditelné známky stárnutí na obličeji a stejně tak my hledáme řešení pro naše podlahy.