Nábytek

Staré dřevěné komody zděděné po babičce i nový dřevěný stůl právě doručený z dílny a vonící novotou mohou zářit stejně krásně díky široké nabídce výrobků z řady Alex Renovátor nábytku.

Staré dřevěné komody zděděné po babičce nebo nový dřevěný stůl právě doručený z dílny a vonící novotou mohou zářit stejně krásně díky široké nabídce výrobků z řady Alex Renovátor nábytku. Antistatické spreje nebo aerosoly udržují čistotu tradičního i moderního nejen dřevěného nábytku a obnovují jeho přirozenou barvu a vzhled; ošetřují ho s tou nejlepší péčí a vy si můžete vychutnávat jeho krásu po dlouhá léta.   


Vdechněte život a krásu svému oblíbenému nábytku.

Style
Centred
Dřevěný nábytek je choulostivý a po určité době má tendenci ztrácet barvu a přirozený lesk.

Čistí a leští současně

Dřevěný nábytek je choulostivý a po určité době, má tendenci ztrácet barvu a přirozený lesk. To je důvod, proč je důležité používat čisticí prostředky, které udržují vlastnosti dřeva a současně pomáhají udržet jeho přirozený lesk. Doporučené produkty: Alex Extra péče aerosol, Alex Extra péče krém na nábytek. 

Chcete-li zachovat dřevěný nábytek čistý a zbavený prachu, je nutné používat specifické výrobky.

Bez prachu po delší dobu

Chcete-li zachovat dřevěný nábytek čistý a zbavený prachu, je nutné používat specifické produkty, jako jsou Alex Renovátor nábytku antistatický ve formě aerosolu nebo spreje, které díky svému složení s přírodním výtažkem ze dřeva a antistatickým složkám snižují hromadění prachu na povrchu a chrání jej před prachem po delší dobu. Doporučené produkty: Alex Renovátor nábytku antistatický s vůní aloe vera aerosol, Alex Renovátor nábytku antistatický s vůní aloe vera sprej, Alex Renovátor nábytku antistatický s vůní pomeranče sprej.

Pro ochranu a obnovu dřevěného nábytku tak, aby vypadal jako nový, je nutné použít čisticí prostředky, jako je Alex Renovátor nábytku Extra péče.

Ochrana a obnova

Pro ochranu a obnovu dřevěného nábytku, aby byl zachován jeho vzhled, je nutné použít speciální čisticí prostředky, jako je Alex Extra péče, které díky svému exkluzivnímu složení zajistí, že bude nábytek lesklejší a mít svěžejší barvu a vzhled.

Doporučené produkty: Alex Extra péče aerosol, Alex Extra péče krém na nábytek.